Золотий Лев

Illustration

Золотий лев - 2024ТЕАТР – МОВОЮ ІДЕНТИЧНОСТІ!У 2024р. Міжнародний театральний фестиваль "Золотий лев" планується з 3 по 10 жовтня. Гасло цьогорічного фестивалю "Театр - мовою ідентичності". Це означає, що програма фестивалю формуватиметься здебільшого з вистав поставлених за українською драматургією.

Illustration

Початок фестивалю

Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев» проходить у
Львові з 1989 року. Він організовується Львівським академічним театром
«Воскресіння». За ці роки фестиваль вже знайшов своє місце серед
громадськості. До Львова з’їжджаються багато глядачів з цілої України і
Європи – серед них є як прихильники театру, так і просто туристи. Львів, що
донедавна асоціювався насамперед з традиціями та історією, стає жвавим
культурним центром Європи.

Статус фестивалю

Міжнародний театральний фестиваль “Золотий Лев” має статус державного планового заходу України та проводиться щороку у Львові на початку жовтня. Фестиваль є членом міжнародних організацій IETM та IFEA, підтримується численними міністерствами, обласними радами, та міжнародними фондами. Така підтримка забезпечує йому важливе місце у культурному житті України та Європи.

Illustration
Illustration

Участники фестивалю

Фестиваль співпрацює з такими відомими європейськими фестивалями як “Бітеф” (Сербія), “Контакт” (Польща), “Нітра” (Словаччина) та багато інших.За час роботи фестивалю “Золотий Лев” в ньому взяли участь понад 4 тис. акторів з Білорусії, Туркменістану, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Молдови, Сербії, Словаччини, Бельгії, Франції, Голландії, Болгарії, Румунії, Угорщини, Німеччини, Америки, Англії, Киргизстану, Грузії, Республіки Соха, Росії, Австрії та інших держав. Гостями були такі визначні театральні зірки як Ада Роговцева, Донатас Баніоніс, Рімас Тумінас, Роман Віктюк, Данель Ольбрихський, Костянтин Райкін, Валентина Тализіна, Богдан Ступка, Григорій Гладій та багато зарубіжних продюсерів, режисерів та відомих критикі

Роль у житті міста Львів

Фестиваль вносить свіжий струмінь не лише у театральне життя міста, а й цілої України, Європи, дає змогу відчути тенденції розвитку театрального мистецтва та розуміти сучасну мову театральної сцени. За оцінкою Дж. Елсона, Почесного президента Міжнародної асоціації театральних критиків, “фестиваль дає змогу приваблювати до Львова туристів, рекламувати регіон і Україну, а також збагачувати незабутнім культурним досвідом жителів Львова. Фестиваль є ще одним вагомим мотиваційним чинником розвитку туризму і міг би бути привабливим фактом для інвестицій у розвиток туристичної інфраструктури.” Під час фестивалю можна побачити не тільки сценічні вистави, але й великі атракційні вуличні дійства на різних площах старого Львова і вдень, і ввечері. Безперечно, жодного разу не обійшлося без колосального театрального карнавалу, в якому беруть участь артисти із багатьох країн світу.

Illustration

Наші Партнери

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Золотий Лев

Ukraine. Testament Shevchenko

Прем'єра "Вечеря з дурнем" Львів

Data Deploy

Business Consulting