Вистави на сцені

Illustration

Фредді, або Хто вбив баронесу 

Автор: Робер Тома

Кохання, гроші, вбивство, інтрига!Класична французька кримінальна комедія із саркастичним сюжетом, що захоплює глядачів веселою манерою акторської гри та звоєм драматичних перипетій.

Illustration

Урок 

Автор: Ежен Йонеско

Коли музика грає мелодії пригноблених, світло блікує ореол життя під стягом тиранії, а атмосфера кличе на двобій сміху вільної душі та невігластва поневоленої — від абсурду паморочиться в голові. І єдине, що залишається робити — це висновки.

Illustration

Будинок без номера 

Автор: Ярослав Федоришин

Життя, кохання, почуття та пошуки щастя. Інколи варто лише зупинитись, щоб побачити...Будинок без номера — хочуть знести, а в ньому є життя, різні долі. В ньому живе В ньому живе Жінка, Художник і Старий...

Illustration

Америка 

Автор: Біляна Срблянович

Як не знайдеш щастя в собі — не знайдеш ніде на світі.Америка — країна мрій. Великі гроші, розкішне життя, високий статус. Так гадають усі, хто готовий перетнути океан заради пошуку невловимого щастя нового життя.


Illustration

Образ речей 

Автор: Ніл ЛаБут

Любов як безжальний скульптор невинного людського тіла й душі
Кохання — це митець.
А його дітище — скульптура.
І основою для неї стає нетлінне тіло й душа людини, що скорилася своїм чистим почуттям.

Illustration

Відлуння

Автор: Алла Федоришина

На глядача чекає цікава атмосфера, нестандартний показ вистави, яка відбувається у двох залах театру. Театральний простір побудований так, щоб досягти додаткового емоційного контакту між глядачем та акторами. 

Illustration

Балаган чесності 

Автор: Луїджі Піранделло

Вистава з італійським шармом у стилі комедії дель-арте.
За сюжетом маркіз Фабіо хоче фіктивно одружити свою вагітну коханку Агату, щоб зберегти своє добре ім’я...

Illustration

Серпень. Графство Осейдж

Автор: Трейсі Леттс

Кожна людина — окремий світ, що страждає від свого катаклізму
Він зібрав їх в одному домі. Навіщо? Де він? Він змусив їх відкритися один одному. Навіщо? Де він? Він відкрив їм правду, а сам заплющив очі.

Illustration

Доньки - Матері

Автор: Олександр Мардань

А зіграємо в родину — доньку та маму? Наліпимо вареників із вишнями. Одягнемо найкраще вбрання та підемо зустрічати дорогого гостя. Чи краще сказати — багатого? Робота є робота.


Illustration

Вечеря з дурнем 

Автор: Франсіс Вебер

Неймовірно смішний та водночас ліричний сюжет про те, на які вчинки буває здатен чоловік заради справжнього кохання. Якщо звичайно він не «Дурень»…Кому що сподобається: цинічні розумники або дурні з добрим серцем.

Illustration

Іфігенія в Авліді 

Автор: Евріпід

Троя, влада, зрада, кохання...
Герої давньогрецької міфології оживають в сучасному, цікавому, мистецькому, експериментальному трактуванні Заслуженого діяча мистецтв України Я.Федоришина.

Illustration

Танець життя

Автор: Олександр Олесь

Строкаті образи, різношарові сюжети, емоції всіх відтінків дня і ночі. Це нескінченний танок розуму, душі та серця, що об’єднує всі людські покоління в головних героїв одного великого непередбаченого шоу під назвою «життя».

Illustration

За дверима

Автор: Вольфганг Борхерт

Загублену душу зламаного світу врятує лише чисте почуття
Колишній солдат, вигнанець, він залишився за дверима світу, ховаючи обличчя під маскою байдужості. Та коли він знайшов дещо більше, ніж почуття, рани почали гоїтись… 

Illustration

Він, вона, вікно, покійник

Автор: Рей Куні

Зміст цієї п’єси дуже інтригуючий і кожна репліка змушує глядача сміятися та захоплюватися грою акторів. Помічник британського прем’єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». 

Illustration

Ніч для жінок 

Автор: А.Мак-Картен, С.Синклер, Ж.Коллар

Якщо Ваша душа бажає незабутнього та вражаючого дійства, позитивних емоцій, легкого гумору і 100% драйву, найкращим подарунком Вашому доброму настрою буде вистава "Ніч для жінок". 

Illustration

Поїзд зі Львова 

Автор: Ярослав Федоришин

Пориньте в неперевершену атмосферу Львова разом зі сценками із життя міста у 20–40-х роках XX століття в акомпанементі живої музики, що неодмінно змусить вас відчути мелодію тендітного серця міста Лева, що б’ється в ритмі мистецької волі.

Illustration

Йов

Автор: Кароль Войтила

Постмодерністська естетика авангардизму, як спадок театру, уособлюється в артистичній пластиці та гармонії чистого голосу, що дарує канонічні настрої сюжету про вічне: як не загубити себе у світлі дня та знайти — у темряві ночі. 

Наші Партнери

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Золотий Лев

Ukraine. Testament Shevchenko

Прем'єра "Вечеря з дурнем" Львів

Data Deploy

Business Consulting