Новини нашого театру

Відкрийте для себе світ театрального мистецтва на гастролях, фестивалях та майстер-класах, що запалюють серця і розширюють горизонти творчості.

 • Illustration

  червень 2024

  Репертуар на червень


 • Illustration

  Гастролі 2024

  Нажаль, через війну ми не можемо зараз грати наші вуличні вистави в Україні, проте з вуличними виставами ми представляємо Україну на міжнародних театральних фестивалях за кордоном. Цього року заплановані наступні покази: 14.06 - Міжнародний театральний фестиваль "LAStrada" (м.Каліш) з виставою "Заповіт Шевченка"15.06 - театральний фестиваль вуличних театрів в м.Седльце з виставою "Заповіт Шевченка"


 • Illustration

  Підтримка наших воїнів

  У нашому театрі діє програма підтримки ветеранів та їх сімей

  Львівська міська рада затвердила Комплексну програму підтримки ветеранів війни, членів сімей загиблих Захисників і Захисниць України та деяких інших категорій осіб.
  У межах Комплексної програми передбачається надання послуг безкоштовного відвідування міських інституцій культури, зокрема вистав театру "Воскресіння", а також інші послуги.
  Для отримання детальної інформації про можливість відвідування подій нашого театру і резервування квитків просимо писати нам в особисті повідомлення в соціальних мережах, або телефонувати за тел. 2616310.
  Аби скористатися послугою при собі необхідно мати відповідний документ.

Наші Партнери

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

ПІДТРИМКА

Нашого театру та ЗСУ

Золотий Лев

Ukraine. Testament Shevchenko

Прем'єра "Вечеря з дурнем" Львів

Data Deploy

Business Consulting